Šiandien pabrėžiama tolerancija, pasisakoma prieš diskriminaciją, reklamos skelbia, jog „čia rūbus ras kiekvienas“, akcentuojama, kad parduotuvė orientuojasi į įvairių sudėjimų moteris ir vyrus, tačiau apsilankius jose belieka tik pavarvinti seilę ir išeiti nieko nepešus – didžiausias dydis daug kur 38, kartais pasiseka rasti 42, o apie 48 daug kur tik pasvajoti. Taip, nesu 90-60-90 modelis, nesu lieknutė kaip tos „fotošopintos“ pupulės iš mados žurnalų viršelių, tačiau ar tai nereiškia, kad esu ne žmogus. Aš taip pat noriu pasipuošti, atrodyti gražiai(kiek įmanoma) kasdien darbe ar laisvalaikiu ir tikrai nenoriu dėvėti tų labiau senjorėms tinkančių „maišų“, kuriuos siūlo didelių dydžių parduotuvės. Visgi internetas visagalis ir vis dėlto net mano sudėjimo merginos turi kuo apsirengti ir tie parduodami rūbai internetu tą įrodo. Bet apie viską nuo pradžių. 


„Tokio sudėjimo merginoms rūbų neturime“ – dar dabar skamba ausyse. Visų pirma, turiu pabrėžti, kad nesu „amerikietiško sudėjimo“ storuliukė, tačiau kuomet gavau kvietimą į draugų vestuves ir pradėjus proginės suknelės paiešką, pasijutau tarsi dviejų kojų vaikščiojantis begemotas. Apsilankiusi keliose drabužių prekybos tinkluose bei „butikuose“ greitai supratau, kad geriau ten net kojos nekelti, nes tai bereikalingas laiko gaišimas, ko ieškau nerasiu, o ir būsiu palydėta mąsliais žvilgsniais, kurie šaukte šaukia „ko ji čia ieško?“. Aišku, čia tik mano patirtis, deja neigiama, bet manau yra ir daugiau merginų, kurios susidūrė su tokiomis neigiamomis emocijomis ir apsipirkimo depresija(jausmas kai grįžti iš parduotuvės tuščiu krepšiu ir prasta nuotaika). 


Suknelės internetu 1

 

Draugė, kuri priešingai nei aš esanti labai lieknutė ir kartais apsipirkinėjanti vaikų skyriuje, išgirdusi mano nuogąstavimus, pasiūlė pasižvalgyti suknelės internetu. Ir ką jūs galvojate? Bingo, radau! Ir aš nekalbu apie tas, gėlėtas, palapines primenančias suknutes. Ir ne tokias kurios labiau tiktų mano močiutei. Geria panaršiusi keliose el.parduotuvėse atradau net kelis tinkančius variantus ir galiausiai į mano rankas papuolė toji išrinktoji - elegantiška, juoda, bet tuo pačiu ir puošni suknelė, kuri buvo mano dydžio ir svarbiausia, ant manęs gulėjo it nulieta  Po šio karto rūbai internetu tapo vienintelis mano apsipirkinėjimo būdas, virtualioje erdvėje randu ne tik savo dydžių drabužėlių, bet ir sutaupau daug laiko – nereikia važiuoti į parduotuvę, nesvarbu koks oras ar kokie mieste kamščiai. Užtenka kavos pertraukėlės ir suknelė jau nupirkta. Laikas ypač svarbus, kai namuose sukasi du neklaužados sūneliai, iš darbo grįžta pavargęs ir išalkęs vyras ir norisi daugiau laiko praleisti su šeima, būti geresnės nuotaikos, o ne transliuoti pasipiktinimą, jog parduotuvėse ir vėl nieko gero. Piniginė šiuo atradimu irgi džiaugiasi - rūbai internetu yra pigesni nei kabantys didelių dydžių parduotuvėse. 


Žinau, kad atsiras skeptikų, kurie greičiausiai pasiūlys riboti maistą, lankytis sporto klube ir nesiskųsti, jog nerandu savo dydžio drabužių. Tačiau kiekvienas drąsus dalinti nemokamus patarimus, nors visai nežino kas, kaip ir kodėl. Mielosios, kurios negali pasigirti tobulomis kūno linijomis, kurios skundžiasi papildomais kilogramais, atminkite, mes taip pat galim būti gražios ir madingos, svarbu tik rasti tas el.parduotuves, kurios neignoruoja mūsų. Gero apsipirkimo ir šalin depresijas!